Управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації
Федерація спортивного орієнтування Херсонської області
Спортивний клуб "Олімп"
Чемпіонат області на класичних дистанціях
Відкриті обласні змагання зі спортивного орієнтування "O'Kherson Cup 2014", 4 етап
довга дистанція у заданому напрямку
06.04.2014, Цюрупинський р-н
M-12 M-14 M-16 M-21 M-O W-12 W-14 W-21 W-O
M-12 , 8 КП, 2.860 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (43) | КП-2 (41) | КП-4 (49) | КП-5 (42) | КП-6 (31) | КП-7 (48) | КП-8 (100) | Финиш |
1 | Скворцов Юрий | 104 | 00:25:10 | 05:03/2 | 08:42/1 | 14:25/1 | 16:42/1 | 19:27/1 | 23:16/1 | 24:41/1 | 25:10/1 |
  | КСО Суворовец | б/р ю |   | 05:03/2 | 03:39/1 | 05:43/1 | 02:17/1 | 02:45/3 | 03:49/5 | 01:25/3 | 00:29/2 |
2 | Кражев Игорь | 100 | 00:29:36 | 04:58/1 | 14:42/2 | 21:20/2 | 24:21/2 | 26:01/2 | 27:43/2 | 29:05/2 | 29:36/2 |
  | ХДОЦ ”Юнга” | ІІ-ю | +04:26 | 04:58/1 | 09:44/2 | 06:38/3 | 03:01/3 | 01:40/1 | 01:42/1 | 01:22/2 | 00:31/3 |
3 | Миснік Денис | 101 | 00:38:24 | 05:49/3 | 23:45/4 | 30:20/4 | 33:08/3 | 34:55/3 | 36:40/3 | 37:56/3 | 38:24/3 |
  | ХБДЮТ | ІІІ-ю | +13:14 | 05:49/3 | 17:56/4 | 06:35/2 | 02:48/2 | 01:47/2 | 01:45/2 | 01:16/1 | 00:28/1 |
4 | Одейчук Олександр | 102 | 00:50:27 | 06:46/4 | 17:40/3 | 25:56/3 | 41:59/4 | 44:52/4 | 47:22/4 | 49:33/4 | 50:27/4 |
  | ХДОЦ ”Юнга” | ІІ-ю | +25:17 | 06:46/4 | 10:54/3 | 08:16/4 | 16:03/5 | 02:53/4 | 02:30/3 | 02:11/5 | 00:54/5 |
5 | Сипко Єгор | 103 | 01:08:09 | 20:04/5 | 43:22/5 | 54:59/5 | 59:26/5 | 63:02/5 | 65:36/5 | 67:27/5 | 68:09/5 |
  | ХДОЦ ”Юнга” | б/р ю | +42:59 | 20:04/5 | 23:18/5 | 11:37/5 | 04:27/4 | 03:36/5 | 02:34/4 | 01:51/4 | 00:42/4 |
  | Идеальный участник |   | 00:21:43 | 04:58 | 03:39 | 05:43 | 02:17 | 01:40 | 01:42 | 01:16 | 00:28 |
M-12 M-14 M-16 M-21 M-O W-12 W-14 W-21 W-O
M-14 , 11 КП, 4.100 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (45) | КП-2 (44) | КП-3 (43) | КП-4 (31) | КП-5 (48) | КП-6 (100) | КП-7 (49) | КП-9 (41) | КП-10(42) | КП-11(100) | Финиш |
1 | Нагорний Ілля | 107 | 00:35:27 | 03:37/1 | 08:36/1 | 11:00/1 | 13:37/1 | 14:54/1 | 16:15/1 | 20:11/1 | 30:03/2 | 33:37/1 | 35:00/1 | 35:27/1 |
  | ХБДЮТ | І-ю |   | 03:37/1 | 04:59/3 | 02:24/2 | 02:37/4 | 01:17/1 | 01:21/3 | 03:56/1 | 09:52/6 | 03:34/1 | 01:23/3 | 00:27/3 |
2 | Піскунов Кирил | 109 | 00:36:46 | 03:43/2 | 09:13/2 | 11:59/2 | 14:57/2 | 16:30/2 | 17:57/2 | 22:29/2 | 29:11/1 | 34:24/2 | 36:18/2 | 36:46/2 |
  | ХБДЮТ | ІІІ | +01:19 | 03:43/2 | 05:30/6 | 02:46/4 | 02:58/6 | 01:33/2 | 01:27/6 | 04:32/3 | 06:42/4 | 05:13/4 | 01:54/6 | 00:28/5 |
3 | Ангелов Віталій | 105 | 00:37:57 | 06:48/4 | 12:10/4 | 14:50/4 | 17:26/4 | 19:00/4 | 20:09/4 | 25:18/4 | 31:36/3 | 36:10/3 | 37:31/3 | 37:57/3 |
  | Цюрупинська ДЮСШ-1 | б/р ю | +02:30 | 06:48/4 | 05:22/5 | 02:40/3 | 02:36/3 | 01:34/3 | 01:09/1 | 05:09/4 | 06:18/3 | 04:34/3 | 01:21/2 | 00:26/1 |
4 | Чернишов Микита | 110 | 00:38:12 | 06:33/3 | 11:35/3 | 13:51/3 | 16:05/3 | 17:56/3 | 19:06/3 | 23:13/3 | 32:42/4 | 36:27/4 | 37:42/4 | 38:12/4 |
  | ХДОЦ ”Юнга” | І-ю | +02:45 | 06:33/3 | 05:02/4 | 02:16/1 | 02:14/1 | 01:51/4 | 01:10/2 | 04:07/2 | 09:29/5 | 03:45/2 | 01:15/1 | 00:30/6 |
5 | Бугаец Сергей | 106 | 00:53:54 | 11:03/5 | 14:10/5 | 17:00/5 | 19:32/5 | 22:20/5 | 23:43/5 | 38:57/5 | 44:38/5 | 51:49/5 | 53:28/5 | 53:54/5 |
  | ХДОЦ ”Юнга” | ІІІ-ю | +18:27 | 11:03/5 | 03:07/2 | 02:50/5 | 02:32/2 | 02:48/6 | 01:23/4 | 15:14/5 | 05:41/2 | 07:11/6 | 01:39/5 | 00:26/1 |
6 | Огиенко Алексей | 108 | 00:56:59 | 14:07/6 | 17:09/6 | 20:03/6 | 22:44/6 | 25:24/6 | 26:49/6 | 42:15/6 | 47:53/6 | 54:55/6 | 56:32/6 | 56:59/6 |
  | ХДОЦ ”Юнга” | ІІ-ю | +21:32 | 14:07/6 | 03:02/1 | 02:54/6 | 02:41/5 | 02:40/5 | 01:25/5 | 15:26/6 | 05:38/1 | 07:02/5 | 01:37/4 | 00:27/3 |
  | Идеальный участник |   | 00:28:24 | 03:37 | 03:02 | 02:16 | 02:14 | 01:17 | 01:09 | 03:56 | 05:38 | 03:34 | 01:15 | 00:26 |
M-12 M-14 M-16 M-21 M-O W-12 W-14 W-21 W-O
M-16 , 17 КП, 8.080 кмM-12 M-14 M-16 M-21 M-O W-12 W-14 W-21 W-O
M-21 , 21 КП, 11.700 кмM-12 M-14 M-16 M-21 M-O W-12 W-14 W-21 W-O
M-O , 17 КП, 11.190 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-3 (33) | КП-4 (34) | КП-5 (35) | КП-6 (36) | КП-7 (37) | КП-8 (41) | КП-9 (42) | КП-10(43) | КП-11(44) | КП-12(45) | КП-13(46) | КП-14(47) | КП-15(48) | КП-16(49) | КП-17(100) | Финиш |
1 | Цивільський Федір | 139 | 00:56:59 | 21:44/1 | 56:59/1 | 34:30 | 40:56/1 | 45:18/1 | 50:22/1 | 56:59/1 | 56:59 | 56:59 | 56:59 | 56:59 | 56:59 | 56:59 | 56:59 | 56:59 | 56:30 | 56:59/1 |
  | ХЦДЮТ | ІІ |   | 21:44/1 | 35:15/1 | error | 06:26/1 | 04:22/1 | 05:04/1 | 06:37/1 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:31 | 00:29/1 |
  | Идеальный участник |   | 01:19:57 | 21:44 | 35:15 | 00:00 | 06:26 | 04:22 | 05:04 | 06:37 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:29 |
M-12 M-14 M-16 M-21 M-O W-12 W-14 W-21 W-O
W-12 , 8 КП, 2.860 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (43) | КП-2 (41) | КП-4 (49) | КП-5 (42) | КП-6 (31) | КП-7 (48) | КП-8 (100) | Финиш |
1 | Цивильская Фея | 142 | 00:23:48 | 05:18/1 | 08:50/1 | 15:30/1 | 18:38/1 | 20:35/1 | 22:04/1 | 23:18/1 | 23:48/1 |
  | ХЦДЮТ | І-ю |   | 05:18/1 | 03:32/1 | 06:40/3 | 03:08/2 | 01:57/2 | 01:29/1 | 01:14/2 | 00:30/1 |
2 | Мізернюк Софія | 141 | 00:26:49 | 06:23/2 | 11:01/2 | 17:28/2 | 20:06/2 | 22:31/2 | 24:13/2 | 25:48/2 | 26:49/2 |
  | ХБДЮТ | І-ю | +03:01 | 06:23/2 | 04:38/3 | 06:27/2 | 02:38/1 | 02:25/3 | 01:42/3 | 01:35/3 | 01:01/3 |
3 | Кірносовська Вікторі | 140 | 00:26:51 | 08:16/3 | 12:02/3 | 18:27/3 | 21:38/3 | 23:34/3 | 25:07/3 | 26:14/3 | 26:51/3 |
  | Цюрупинська ДЮСШ-1 | ІІ-ю | +03:03 | 08:16/3 | 03:46/2 | 06:25/1 | 03:11/3 | 01:56/1 | 01:33/2 | 01:07/1 | 00:37/2 |
  | Идеальный участник |   | 00:22:55 | 05:18 | 03:32 | 06:25 | 02:38 | 01:56 | 01:29 | 01:07 | 00:30 |
M-12 M-14 M-16 M-21 M-O W-12 W-14 W-21 W-O
W-14 , 8 КП, 2.860 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (43) | КП-2 (41) | КП-4 (49) | КП-5 (42) | КП-6 (31) | КП-7 (48) | КП-8 (100) | Финиш |
1 | Савченко Тетяна | 147 | 00:22:13 | 05:22/2 | 09:53/2 | 15:02/1 | 17:13/1 | 19:10/1 | 20:36/1 | 21:47/1 | 22:13/1 |
  | Цюрупинська ДЮСШ-2 | ІІ |   | 05:22/2 | 04:31/4 | 05:09/1 | 02:11/1 | 01:57/1 | 01:26/2 | 01:11/1 | 00:26/1 |
2 | Ракша Юля | 146 | 00:23:42 | 04:35/1 | 08:09/1 | 15:03/2 | 17:43/2 | 19:46/2 | 21:28/2 | 23:05/2 | 23:42/2 |
  | ХЦДЮТ | І-ю | +01:29 | 04:35/1 | 03:34/2 | 06:54/3 | 02:40/2 | 02:03/2 | 01:42/3 | 01:37/4 | 00:37/3 |
3 | Мєзенцева Олександра | 145 | 00:26:30 | 07:31/3 | 11:07/3 | 17:51/3 | 20:40/3 | 23:01/3 | 24:24/3 | 25:51/3 | 26:30/3 |
  | Цюрупинська ДЮСШ-1 | ІІІ-ю | +04:17 | 07:31/3 | 03:36/3 | 06:44/2 | 02:49/4 | 02:21/3 | 01:23/1 | 01:27/3 | 00:39/4 |
4 | Деркач Ольга | 143 | 00:34:35 | 15:28/4 | 18:40/4 | 25:51/4 | 28:36/4 | 31:00/4 | 32:43/4 | 34:00/4 | 34:35/4 |
  | ХБДЮТ | ІІ-ю | +12:22 | 15:28/4 | 03:12/1 | 07:11/4 | 02:45/3 | 02:24/4 | 01:43/4 | 01:17/2 | 00:35/2 |
5 | Красюк София | 144 | п 4.18.5. | 24:33 | 351:22 | 351:22 | 351:22 | 351:22 | 351:22 | 351:22 | 351:22 |
  | ХДОЦ ”Юнга” | ІІ-ю |   | 24:33 | error | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
  | Идеальный участник |   | 00:20:04 | 04:35 | 03:12 | 05:09 | 02:11 | 01:57 | 01:23 | 01:11 | 00:26 |
M-12 M-14 M-16 M-21 M-O W-12 W-14 W-21 W-O
W-21 , 17 КП, 8.080 км